BREEZE SELF ADEZİV DUAL CURE REZİN SİMAN  ( ZİRKON YAPIŞTIRMA )

EN İYİ KALİTELİ ZİRKON YAPIŞTIRMA Kendinden Yapışkanlı Reçine Diş SimanI


Breeze Self-Adhesive Resin Cement, bireysel dağlama, astarlama, yapıştırma ve karıştırma adımlarını ortadan kaldırarak kuronların, köprülerin, inleylerin, onleylerin ve postların simantasyonunu daha hızlı ve kolay hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş reçine teknolojisi ile formüle edilen Breeze Self-Adhesive Resin Dental Cement, hızlı ve kullanımı kolay otomatik karıştırma dağıtım sistemi ile kendinden yapışkanlı bir simanda mevcut olan en güçlü tutmayı sağlar. Uygulamanın ardından Breeze Cement, dentin, mine ve restorasyonu tek bir hızlı ve basit adımda koşullandırmak için hızla çalışmaya başlar. Aşındırma, hazırlama ve yapıştırma adımlarını ortadan kaldırarak, hem ameliyat sonrası hassasiyet hem de işlem süresi önemli ölçüde azaltılır, böylece iç huzurunuz artar ve değerli sandalye süresinden tasarruf sağlanır.


Bu otomatik karışımlı şırıngayı her kullandığınızda tabanın ve katalizör malzemeleri her ikisinde de eşit şekilde akar şırınganın yanları bu özellikle şırınga ilk kez kullandığında önemlidir taşıma sırasında yerleşim etkileyebileceğinden şırınganın dağılma yeteneği malzeme eşittir 


1 . Karıştırma ucunu yerleştirmeden önce bitişikteki malzeme seviyesi delikler 

2. Seviye her şkş ağızda da aynı değilse şırıngadan fazla malzemeyi boşaltın her iki tarafta eşit şekilde akana kadar karıştırma etkili olur 

3. Materyali dağıttıktan sonra karıştırma ucu pistonu geri çekmeyi malzeme akışını durdurun. Bunu yapmak malzemenin şırıngada sertleşmesine neden olur . Malzeme akışını durdurmak için karıştırma ucu deliğinden , kullanılmış karıştırma ucunu ve değiştirin .


PENTRON 


  • Olağanüstü bağ gücü – mevcut en kalıcı kendinden yapışkanlı otomatik karışımlı çimentolardan biri*
  • Dual-cure – Maksimum çok yönlülük için ışıkla sertleşir veya kendi kendine sertleşir
  • Kullanışlı otomatik karıştırma dağıtım sistemi - minimum atıkla doğrudan ve doğru tek adımda yerleştirme - öğütme gerekmez!
  • Çoklu uygulamalar – PFM, Zirkonya ve Alümina bazlı restorasyonlar ve postlar için mükemmel
  • Çok yönlü renk seçimi – A2, Yarı Saydam ve Opak Beyaz arasından seçim yapınBREEZE SELF ADEZİV DUAL CURE REZİN SİMAN ( ZİRKON YAPIŞTIRMA )

  • Ürün Kodu: BREEZE SELF ADEZİV DUAL CURE REZİN SİMAN ( ZİRKON YAPIŞTIRMA )
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: , BREEZE, SELF, ADEZİV, DUAL, CURE, REZİN, SİMAN, ZİRKON, YAPIŞTIRMA