XLİNEAR VİSİON DİJİTAL AĞIZ İÇİ X-RAY RVG SENSÖR 

STOK MİKTARI VE GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ !Özellik:

Foton sayma dedektörü teknolojisi

Foton sayma dedektörü teknolojisi, ilk kez oral oral görüntülemede, x-ışınlarını doğrudan dijital sinyallere dönüştürerek uygulanır; Ve nispeten daha düşük dozajda yüksek dinamik aralık, yüksek kontrast çözünürlüklü görüntüler verir.


Maliyet etkin

Sensör/dedektörümüz, film işlemeye gerek kalmadan tamamen dijital. Ayrıca, foton sayma dedektörümüz standart mikroelektronik imalat prosesi ile üretilmekte, böylece büyük maliyet avantajından yararlanmaktadır.


Olağanüstü kullanılabilirlik

Piyasadaki mevcut görüntüleme teknolojisi ile uyumlu, XLinearVision™Radyografi görüntüleme uygulamalarının çoğuna iyi uyum sağlayan hem film hem de dijital radyografik sistemler ile çalışabilir.


Derin güvenilirlik

Sensör gövdesi, ürünün dayanıklılığını sağlamak için darbelere, ısırıklara ve damlalara direnmek üzere bilerek tasarlanmıştır. Daha iyi hijyenik ve güvenlik koruması için dezenfekte solüsyonuna batırılabilen kesinlikle su geçirmezdir. Koruyucu kılıflar çapraz kontaminasyon riskini azaltır ve plakaları çizik ve ısıdan korur.


Optimal iş akışı

Bilgisayara USB bağlantısı, aydınlatma-hızlı veri aktarımını destekler ve gerçek zamanlı görüntüleme sağlar. Kullanıcı dostu tasarım ayrıca iş akışını optimize etmeye yardımcı olur.


Güçlü Post-Processing yazılımı

Çoklu görüntü post-processing algoritmaları, görüntü kontrastını ve keskinliğini daha zarif ayrıntılarla geliştirmeye yardımcı olur. * Sensörü korumak için tek kullanımlık koruyucu kılıflar temin edilir.

Şartname:

Dedektör teknolojisi: foton-sayma

Etkili görüntüleme alanı: boyut 1: 21*21mm boyut 2: 25*30mm

Sensör boyutu:Boyut 1: 26.5*32mm boyut 2:30*37mm

Ölçülen mekansal çözünürlük: 12 ~ 14 Lp/mm

Bağlantı: USB bağlantı noktası

Sensör kablosu uzunluğu: 1.5 ~ 3 m (uzatılabilir)

Destek sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10

Kurulum dili: İngilizce ve çince

XLİNEAR VİSİON DİJİTAL AĞIZ İÇİ X-RAY RVG SENSÖR

  • Ürün Kodu: XLİNEAR VİSİON DİJİTAL AĞIZ İÇİ X-RAY RVG SENSÖR
  • Stok Durumu: 2

Etiketler: , XLİNERVİSİON, XLİNER, DİJİTALAĞIZİÇİXRAY, XRAY, RVG, RVGSENSÖR