NSK SERAMİK RULMAN DENTAL PREMİUM ALTERNATİF RULMAN 

NSK SERAMİK RULMAN

Tek sıralı sabit bilyalı rulmanlar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır, tasarımları basittir, ayrılamazlar, yüksek hızlara uygundurlar ve operasyonda sağlamdırlar ve az bakım gerektirirler. Derin kanal olukları ve kanal olukları ile bilyeler arasındaki yakın uyum, sabit bilyalı rulmanların radyal yüklere ek olarak her iki yönde de eksenel yükleri barındırmasını sağlar.

Tek sıralı sabit bilyalı rulmanlar açık tip (keçesiz), keçeli ve ekranlı olarak üretilmektedir, sabit bilyalı rulmanların en popüler boyutları ayrıca bir veya her iki tarafta siperli veya temaslı keçeli, siperli veya siperli rulmanlı olarak da üretilmektedir. her iki taraftaki contalar ömür boyu yağlanmıştır ve bakım gerektirmez. Mühürlü bir yatak contası, iç ve dış yataklar üzerinde temasa sahiptir, ekranlı bir yatak kalkanı yalnızca dışta temas halindedir ve Korumalı yataklar, esas olarak iç bileziğin döndüğü uygulamalar için tasarlanmıştır. Dış halka dönerse, yüksek hızlarda gresin yataktan sızma riski vardır.

NSK SERAMİK RULMAN DENTAL PREMİUM ALTERNATİF RULMAN

  • Ürün Kodu: NSK SERAMİK RULMAN DENTAL PREMİUM ALTERNATİF RULMAN
  • Stok Durumu: 20

Etiketler: , KAVO, RULMAN, SERAMİK, BİLYE, ALTERNATİF, PREMİUM, RULMAN, TEKNİKSERVİS, YEDEKPARÇA, BAŞLIK, TÜRBİN, ANGULDURVA, PİYASEMEN, MİKROMOTOR