• MİCROVEM ENZYM AF TIBBİ ALET, ENDOSKOPİ ENZİMATİK VE ÖN DEZENFEKTAN KONSANTRE

MİCROVEM ENZYM AF TIBBİ ALET, ENDOSKOPİ ENZİMATİK VE ÖN DEZENFEKTAN KONSANTRE

KREŞUAR GİDERİ DEZENFEKTAN 

STOK MİKTARI VE GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ !


Kullanım Alanı ve Amacı

MICROVEM ENZYM AF,her türlü cerrahi aletlerin, medikal cihazların ve endoskopların ön temizliğini sağlar. Yüzeylerdeki kan, yağ, protein, nişasta gibi organik atıkları temizler. ön temizlik tıbbi alet ve cihazların dezenfeksiyonu için en önemli aşamadır. Aletler üzerindeki kalıntılar dezenfeksiyon işleminin etkili bir şekilde yapılmasını engeller. MICROVEM ENZYM AF-1, içerdiği enzimler sayesinde bu kalıntıları çözerek daha etkili bir dezenfeksiyon işlemi sağlar.

Kullanım Dozu ve Etki Süresi

MICROVEM ENZYM AF, aletlerdeki kirlilik derecesine göre , 35-45°C de maksimum etkinlik gösterir. Manuel uygulamada 15 dakikada, ultrasonik cihazlarda 5 dakikada etki etmesi beklenir.

Kullanım Şekli

MICROVEM ENZYM AF, uygun oranda seyreltilerek temiz bir kaba boşaltılır. Seyreltme suyunun ılık olması enzimlerin aktivitesini arttırır. Manuel uygulamada aletlerin tümü solüsyonla temas edecek şekilde kaba daldırılır. Etki süresi kadar beklendikten sonra aletler durulanır ve bir sonraki aşamaya geçilir. Hazırlanan solüsyon en fazla 24 saat süre ile kullanılır. Ultrasonik yıkama cihazlarında  kullanıma uygundur.

İçerik

Enzimler (Amilaz,Proteaz, Lipaz),   Glikol,  Noniyonik Surfaktanlar,  Kuarterner Amonyum Bileşikleri,Antikorozif Maddeler ve Deiyonize Su.

Uyarılar ve Saklama Koşulları

Derive mukozalarla temasından kaçınınız. Uygulama esnasında  koruyucu eldiven ve gözlük  kullanınız. Gözle  temas  halinde  bol  su  ile  yıkayınız, gerekirse  doktorunuza başvurunuz. Ürünün raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır. İyi havalandırılan, serin yerlerde muhafaza ediniz.


MİCROVEM ENZYM AF TIBBİ ALET, ENDOSKOPİ ENZİMATİK VE ÖN DEZENFEKTAN KONSANTRE

  • Ürün Kodu: MİCROVEM ENZYM AF DEZENFEKTAN KONSANTRE
  • Stok Durumu: 10

Etiketler: , MİCROVEM, ENZYM, ENZYMAF, TIBBİALET, ENDOSKOPİ, ENZİMATİK, ENZİM, ÖNDEZENFEKTAN, KONSANTRE, DİŞ, DENTAL, DENT, DENTİST, SAĞLIK, KLİNİK