• BEST ÖLÇÜ KAŞIKLARI VE ALETLERİ TEMZİLEME TOZU

BEST ÖLÇÜ KAŞIKLARI VE ALETLERİ TEMZİLEME TOZU 

STOK MİKTARI VE GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ !Hızlı ve etkin kaşık temizliği sağlayan PakMan Clean aljinat ve alçı kaşık temizleyici, ultrasonik yıkama makinesi ile kullanılabiliyor. PakMan Clean aljinat ve alçı kalıntılarını spatül, ölçü kaşığı ve diğer materyallerden kolayca temizlemek için kullanılıyor. 


PakMan Clean aljinat ve alçının yapısını bozma özelliği sayesinde ölçü kaşığı, karıştırma spatülü ve diğer materyallerden kolayca uzaklaştırıyor. Pembe renkli ve hafif turunçgil kokulu bir yapıya sahip olan ürünün bir kilogramı ile 250 adet ölçü kaşığı mükemmel şekilde temizlenebiliyor. 

2 ölçü (50gr)’sü 0,5lt ılık suda çözülen Best Tray Cleanerın kullanımı şu şekildedir. Materyalleri (ölçü kaşığı, sapatül vb.) 15-30 dakika hazırlanan solüsyonda bekletilemi, süre sonunda materyaller solüsyondan çıkarılmalı ve kalan kalıntıları fırçayla tamamen temizleyip, su ile durulanmalı. Ultrasonic yıkama makinesi ile PakMan Clean’in etki süresi kısalıyor. Ultrasonik yıkama makinesi ile kullanımda cihaz ısıtıcısı 40-50 ?C  olarak ayarlanmalı. Böylece temizlik süresi, dakikalar seviyesine düşer. Temizlik sonrası aletleri durulamak gerekir.

toz halindeki ürün su ile karıştırıldığında ortaya çıkan soluyonu ultrasonik temizleyciler ile veya manuel olarak temizleyici olarak kullanılabilir

BEST ÖLÇÜ KAŞIKLARI VE ALETLERİ TEMZİLEME TOZU

  • Ürün Kodu: BEST ÖLÇÜ KAŞIKLARI VE ALETLERİ TEMZİLEME TOZU
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: , BEST, ÖLÇÜKAŞIĞI, ÖLÇÜMADDELERİ, TEMİZLEMETOZU, DENTALTEMİZLEMETOZU, DENT, DENTAL, DENTİST, İSTANBUL, DİŞ, TEETH, MEDİKAL