DİŞ PIRLANTASI 15'Lİ PAKETLERDE -KÜÇÜK BOY BÜYÜK BOY MEVCUTTUR -

STOK MİKTARI VE GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ !


Gülüşünüze Işıltı Ekleyin: Diş Mücevherleri
Diş taşları eğlenceli, yarı kalıcı diş takılarıdır. Ancak diğerlerinden daha parlak ve daha uzun süre dayanan bazı taşlar vardır. İşte nasıl çalıştığı!
Diş taşları birkaç yıl önce popülerlik kazandığı için hastalarımdan çok sayıda istek ve soru aldım.

Çoğu mücevher nispeten ucuz Swarovski® Kristalleridir ve başvurmak için herhangi bir dişçilik sertifikası gerektirmez, bu tür taşların artılarını ve eksilerini açıklamak ve yalnızca lisanslı bir diş hekiminin sunabileceği daha iyi seçenekler önermek istiyorum.

Diş hekimi tarafından diş taşları yaptırmak için nedenler
Diş taşlarının yarı kalıcı olarak nitelendirilmesinin nedeni, herhangi bir delme veya atış yapılmadan yapılmış olmalarıdır! Diş yüzeyini hazırlamak için bir aşındırıcı ve bağlayıcı ajan kullanılır ve taş, dolgular için kullanılan aynı malzeme olan az miktarda dental kompozit tarafından yerinde tutulur.

Bazı dövme dükkanlarında ve diğer yerlerde benzer bir süreç sunulsa da, hastalarım için yaptığım mücevherlerde birkaç büyük farklılık var. Çok yakın zamana kadar hiçbir diş şirketi diş taşı üretmedi, bu nedenle mevcut kristallerin kalitesi düşüktü. Bağımın, mücevherin kendisinden çok daha uzun süreceğini ve bazen haftalar içinde kopacağını keşfettim. Şimdi dünyaca ünlü bir diş hekimliği şirketi olan Vivadent'in Skyce diş taşlarını sunmaktan heyecan duyuyorum. Sadece bir marka adı olmanın aksine, Skyce kristallerinin daha ucuz seçeneklerden daha yansıtıcı ve çok daha uzun ömürlü olduğunu buldum!

İkincisi, etkinliği ve güvenliği garanti etmek için, genel halka çevrimiçi olarak satılan birçok test edilmemiş ve yetkisiz "gri pazar" materyalinin aksine, Wave Dental'de yalnızca yetkili dental üreticilerinden (kalıcı restorasyonlar sağlamak için güvendiğim) yapıştırma malzemeleri kullanılır. . Bu nedenle diş taşlarına herhangi bir nedenle çıkması durumunda bir ücretsiz rebonding ile 9 ay garanti verebiliyorum.

Son olarak, yasalara göre yalnızca lisanslı bir diş hekiminin dişlerinizi cilalamasına izin verilir! Bu nedenle, diş hekimi olmayan birinin diş taşı uygulaması yasa dışı olmasa da, kompoziti tam olarak çıkaramayacak ve zamanı geldiğinde dişinizi pürüzsüz ve doğal bir duruma getiremeyeceklerdir.


DİŞ PIRLANTASI 15'Lİ PAKETLERDE -KÜÇÜK BOY BÜYÜK BOY MEVCUTTUR -

  • Ürün Kodu: DİŞ PIRLANTASI 15'Lİ PAKETLERDE -KÜÇÜK BOY BÜYÜK BOY MEVCUTTUR -
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: , DİŞ, PIRLANTASI, 10LU, PAKETLERDE, DİŞPIRLANTASI, TEETH, DENTAL, DENT, MEDİKAL, ESTETİK, GÜZELLİK .AĞIZ .AĞIZBAKIMI, İSTANBUL, PIRLANTA, DENTİST, DİŞPIRLANTASI10LUPAKET, GÜLÜŞ, SMİLE, KÜÇÜKBOYPIRLANTA, BÜYÜKBOYPIRLANTA