ZARF TİPİ KENDİNDEN YAPIŞKANLI OTOKLAV POŞETİ 9X26CM (200ADET)


ALETLERİ TEMİZ TUTUN: Aletler temizlendikten sonra, bir sonraki kullanımlarına kadar steril kalmalarını sağlamak için steril torbalara veya torbalara konulmalıdır. 
Bu, tırnak teknisyenleri, diş hekimleri ve diğer tıp uzmanları için geçerlidir. Dişçi koltuğunda otururken temiz ve steril aletler aldığınızı bilmek çok sakinleştirici bir düşüncedir.

  • ETKİLİ ENFEKSİYON KONTROLÜ: Bu kendi kendini sterilize eden torbalar, personelin ve diş hastalarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Bu torbalar ekipmanı sterilize eder ve aletleri korur.
  • NASIL KULLANILIR: Perforasyonu geriye doğru katlayın ve koruyucu şerit yerindeyken katlayın. Eldiven giyerken temiz aletleri torbaya yükleyin. Torbayı aşırı doldurmayın. ¾ oranında doldurmanızı öneririz. Aletlerin paketi delmediğinden emin olun. Fazla havayı dışarı atın. Şeridi yapışkandan çıkarın ve delikli çizgiden katlayın ve sıkı bir sızdırmazlık oluşturmak için hem plastiğe hem de kağıda yapıştırın.

ZARF TİPİ KENDİNDEN YAPIŞKANLI OTOKLAV POŞETİ 9X26CM (200ADET)

  • Ürün Kodu: ZARF TİPİ KENDİNDEN YAPIŞKANLI OTOKLAV POŞETİ 9X26CM (200ADET)
  • Stok Durumu: 5

Etiketler: , sterilizasyon, diş, medikal, dental, sağlık, güzellik, torba, poşet, hekim, dişhekimi, doktor, ağız, tıbbicihaz, steril, tıbbikağıt, plastik, lamine, film, laminefilm, zardtipi, zarf, yapışkanlı, kendindenyapışkanlı, otoklav