KURARAY CLEARFİL MAJESTY POSTERİOR KOMPOZİT TEK TÜP A3


CLEARFIL MAJESTY™ Posterior, tescilli yeni bir        yüzey kaplama teknolojisi ile işlenmiş nano ve mikro inorganik dolgulardan oluşan, ışıkla sertleşen, nano süper dolgulu, radyoopak restoratif posterior kompozit reçinedir.


Yeni yüzey teknolojisi, monomer ve mikro dolgudan oluşan bir matris olan reçine matrisinde daha büyük miktarda nano dolgu maddesinin dağılmasına izin verir.

Elde edilen reçine matrisi, ağırlıkça %92 (%82 hacim) bir dolgu yüklemesi ile güçlendirilir. CLEARFIL MAJESTY™ Posterior insan minesine yakın geliştirilmiş yüksek yüzey sertliğine (aşınma direnci yüksek, ancak antagonist dişe karşı dost), yüksek mekanik mukavemete (basınç mukavemeti: 504 MPa


eğilme mukavemeti: 177 MPa), yüksek dayanıklılık, yüksek kürleme derinliği, düşük polimerizasyon büzülmesi (%1.5 hacim) ve düşük termal genleşme katsayısı.

Bu özellikler, daha iyi marjinal adaptasyon ve kalıcı bir restorasyon ile güvenilir bir posterior restorasyon sağlar. 

Son derece yüksek dolgu yüklemesine rağmen, CLEARFIL MAJESTY™ Posterior ayrıca kolay şekillendirilebilir bir kıvama sahiptir ve yüksek refraktif matris ayrıca ışıkla sertleştirmeden sonra çok küçük bir şeffaflık kayması olan bir başka önemli fayda sağlar.


FAYDALARI

En yüksek dolgu yükü (ağırlıkça %92, hacimce %82)
• Yüksek yüzey sertliği, insan minesine yakın (yüksek aşınma direnci), ancak antagonist dişe karşı dost
• Yüksek mekanik özellikler (kuvvet, dayanıklılık) ve yüksek kürleme derinliği
• Düşük polimerizasyon büzülme ve düşük termal genleşme
• Uzun bir süre için bile daha iyi marjinal adaptasyon
• Kolay kullanım
• Posterior restorasyonlar için çok yönlü, basit, doğru renk seçimi"


KURARAY CLEARFİL MAJESTY POSTERİOR KOMPOZİT TEK TÜP A3

  • Ürün Kodu: KURARAY CLEARFİL MAJESTY POSTERİOR KOMPOZİT TEK TÜP A3
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: , KURARAY, CLEARFİL, MAJESTY, POSTERİOR, KOMPOZİT, TEK, TÜP, A3, DENTAL, ANTERİOR, DİŞ, RADYOOPAK, RETORATİF, REÇİNE, KRON, KÖPRÜ, İNTRAORAL