• ULTRAEZ HASSASİYET GİDERİCİ JEL 4'LÜ REFİL ULTRADENT

ULTRAEZ HASSASİYET GİDERİCİ JEL ULTRADENT


Potasyum Nitrat ve Florür Içeren Hassasiyet Giderici Jel 


UltraEZ uzun süreli salınımlı, florür içeren (%0,25 nötr NaF), %3 potasyum nitratlı hassasiyet azaltıcı bir jeldir. Bu uzun süreli salınımlı formül diş fırçasının aşındırması, ısıl ve kimyasal değişiklikler, diş beyazlatma işlemi ve kökün ekspoze olması nedenleriyle oluşan hassasiyeti hızla giderir.

  • Anında sonuç verir
  • Hassasiyeti tedavi eder
  • Aromasız jel şırınga veya tek kullanımlık plaklarda sunulur

UltraEZ 4'lü Refil

İçindekiler:

  • 4 x 1,2 ml (1,48 g) şırıngalar ve uçlar ile

Ürün talimatı:

UltraEZ jel, diş beyazlatma, termal ve kimyasal değişiklikler, kök maruziyeti ve diş fırçası aşınmasından duyarlılığı hızlı bir şekilde tedavi eder. Sürekli serbest bırakma potass formülü, hastalarınızın bu kadar hassas olmamasına yardımcı olmak için anında sonuçlar sağlar. Hem şırıngalarda hem de önceden doldurulmuş, tek kullanımlık tepsilerde mevcuttur.

* Diş beyazlatma, diş fırçası aşınması, kök maruziyeti ve termal ve kimyasal değişikliklerden duyarlılığı hızlı bir şekilde tedavi eder

* Hassasiyeti azaltmaya yardımcı olduğu gösterilen potassiu özellikleri

* Tek kullanımlık, önceden doldurulmuş tepsilerin yanı sıra özel tepsilerle kullanım için şırıngalarda mevcuttur

* Önceden doldurulmuş UltraFit™Tepsi rahat bir uyum için herhangi bir gülümsemeye uyum sağlar

* Beyazlatma tedavileri öncesi ve sonrası kullanılabilir

Teknik detaylar

Hemen rahatlama

Diğer duyarsızlaştırma ajanlarının aksine, UltraEZ jel anında rahatlama sağlar. Ve daha iyi olan, benzersiz sürekli serbest bırakma formülü, uygulama bittikten sonra bile fayda sağlar.

Beyazlatma öncesi veya sonrası kullanım için harika

UltraEZ duyarsızlaştırma jeli, bir beyazlatma prosedüründen sonra hassasiyeti tedavi etmek için mükemmeldir, ancak beyazlatma tedavisi başlamadan önce kullanım için de harika olabilir. Duyarlılık geçmişi olan veya hava veya dokunma kullanarak hassasiyet sınavı sırasında pozitif test eden kişiler için, beyazlatma tedavisi başlamadan önce bir veya iki UltraEZ jel tedavisini tamamlamaya davet edin. Ekstra potas dozu, beyazlatıcı tedavilerinin sonuna kadar olabildiğince rahat bir şekilde ulaşmak için sadece bir şey olabilir.

Mükemmel için tamamlayıcı Opalescence™Boost™Ofis içi beyazlatma

Hassasiyet, tüm diş beyazlatma prosedürleriyle ilgili bir sorundur. Doğal olarak, ofis içi beyazlatma, tedavi sırasında kullanılan peroksin daha yüksek konsantrasyonundan dolayı daha fazla hassasiyete neden olabilir. UltraEZ duyarsızlaştırma jeli tedavisine sahip olmak, hastalarınıza sadece ağız sağlığı ve görünümü değil, konfor seviyelerini de önemsediğinizi göstermek için harika bir yol olabilir.

UltraEZ duyarsızlaştırma jeli özel tepsi talimatları

Adım 1

UltraEZ jeli özel tepsiye ifade edin. Tam bir kemer, bir şırınganın içeriğinin çoğunu kullanmalıdır. Hassasiyet lokalize edilirse, etkilenen bölgeye (s) jel yerleştirin ve tepsiyi yerinde tutmak için molar bölgesinde küçük bir miktar.

Adım 2

Yüklü tepsiyi kemere yerleştirmeden önce dişlerin fırçalandığından emin olun.

Adım 3

Tepsi kenarlarını labially ve palatally kemerine hafifçe bastırın.

Adım 4

Aşırı jeli yumuşak bir diş fırçası veya temiz parmak ile çıkarın.

Adım 5

Tepsi yerinde, tedavi süresi şimdi başlıyor.

Adım 6

Tedavinin sonunda, dişleri fırçalayın, UltraEZ jeli yutmamaya dikkat edin ve tepsiyi temizlemek için yumuşak bir diş fırçası ve soğuk su kullanın.

ULTRAEZ HASSASİYET GİDERİCİ JEL 4'LÜ REFİL ULTRADENT

  • Ürün Kodu: ULTRAEZ HASSASİYET GİDERİCİ JEL ULTRADENT
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: , ULTRAEZ, HASSASİYET, GİDERİCİ, 4'LÜ, JEL, ULTRADENT, Potasyum, Nitrat, ve, Florür, Içeren, DENTAL, HASSAS, AROMA, ŞIRINGA