AKTİDENT ÇANTA HEDİYELİ DİŞ PROTEZİ TEMİZLEME SETİ

STOK MİKTARI VE GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ !


Aktident Diş Protezi Temizleme Jeli
Protezinize, ortodontik plaklarınıza, gece plaklarınıza, retainer / pekiştirme plaklarınıza mükemmel bir temizlik ve hoş bir pürüzsüzlük hissi verir. Düzenli olarak yapılan temizliğin ağız sağlığı üzerinde olumlu etkisi vardır ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. İçerisindeki Japon Nanesi bitki özleri ile ferahlık verir.

Çift başlıklı fırçanızla total protezleriniz, parçalı protezleriniz ve ortodontik apareyleriniz için hızlı ve kapsamlı temizlik ve bakım sunar.

 

Aktident Diş Protezi Fırçası
Diş protezlerinin günlük olarak düzenli temizlenmesi yeterli ağız hijyeni için çok önemlidir. Özellikle tahriş olan bölgelerde ve protezin baskı yaptığı kısımlarda herhangi bir iltihaplanmayı önlemek için mutlaka protezlerin tam anlamıyla temizlenmesi gerekmektedir.

Diş Protezi Fırçası çift başlı tasarımı ve özel fırça yapısı ile ön kısımlarda ve ulaşılması güç iç kısımlarda etkili bir temizlik sunar. Yapışkan artıklarını ve plakları temizler.

 

Aktident Diş Protezi Saklama Kutusu
Aktident ekibinin protez kullanıcıları için özel olarak hazırladığı bir üründür. Doğal dişlerde olduğu gibi diş protezlerinde de günlük temizlik kişinin ağız hijyeni ve sağlığı için çok önemlidir. Diş protezleri için özel olarak tasarlanmış Aktident Protez Saklama Kutusunu protezlerinizi muhafaza etmek için kullanırken aynı zamanda diş protezinizin günlük temizliği sırasında da kullanabilirsiniz. Kapak kısmında bulunan havalandırma delikleri bakteri ve koku oluşumuna engellemeye yardımcı olur.AKTİDENT ÇANTA HEDİYELİ DİŞ PROTEZİ TEMİZLEME SETİ

  • Ürün Kodu: AKTİDENT ÇANTA HEDİYELİ DİŞ PROTEZİ TEMİZLEME SETİ
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: AKTİDENT ÇANTA HEDİYELİ DİŞ PROTEZİ TEMİZLEME SETİ DIŞ DİŞ DENTAL DENTİST DİŞHEKİMİ AĞIZ TEETH ÖĞRENCİ DİŞHEKİMİÖĞRENCİSİ