ENDO SONİC AKTİVATÖR KÖK KANAL İRİGATÖRÜ KABLOSUZ 120 ADET UÇ 

MODEL: A3


STOK MİKTARI VE GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ !

Aktivatör sistemi, kök kanal tedavisi için sonik enerji teknolojisini kullanır. Sürücü, uç salınımı ve titreşimi için güç sağlamak üzere El cihazı, motor ve iğne ucu ile çalışır.Temel Teknik Parametreler:


1 Ana bilgisayar biçim faktörü: 86 mm * 118 mm * 235 mm

2 Ana bilgisayarın net ağırlığı: 65g

3 Makine konfigürasyonu: ayrıntılar için paketleme listesine bakın.

4 Güç kaynağıyla: Çıkarılabilir AA pillerle çalışır.

5 Güç kaynağı: DC1.0V~1.5V

7 iki renk (Mavi/Pembe)
Fark etme!!!! pilleri dahil etmeyin, kendi başınıza satın almanız gerekir ~Başvuru:

1. Ana bilgisayar güç/başlat düğmesine "anahtar"a basın ve gücü açmak için yaklaşık 2 saniye basılı tutun, güç göstergesi, gücün tamamlandığını belirtmek için yeşil renkte yanar.


2. Hız dişlisini ayarlamak için ana bilgisayar hız modu düğmesine "S" basın, düşük hız modu (bir mavi gösterge ışığı), orta hız modu (iki mavi gösterge ışığı) ve yüksek hız modu (üç mavi gösterge ışığı) vardır. varsayılan düşük hız modudur, bir mavi gösterge ışığı.

3. Pil gücü durumunun göstergesi: Ana bilgisayar, içinde pil gücü algılama işlevi ile donatılmıştır. Pil gücünün göstergesi yeşil olduğunda, ana bilgisayar tam güç durumundadır. Güç göstergesi yeşil ve kırmızı olduğunda, ana bilgisayarın yarı güç durumunda olduğu anlamına gelir; Güç göstergesi kırmızı olduğunda, ana bilgisayarın güç kesintisi durumunda olduğu anlamına gelir; Güç göstergesi kırmızı yanıp söndüğünde, ana bilgisayar elektrik kesintisinin eşiğindedir. AA pili değiştirin.

4 .Kullanımdan sonra, lütfen tek kullanımlık izolasyon kılıfını ana bilgisayarın başından çıkarın ve yerel hurdaya çıkarma ve yeniden kullanımı yasaklama düzenlemelerine göre atın.

5. Güç açık durumdayken, telefonu kapatmak için " " tuşuna yaklaşık 3 saniye uzun basın.

6. Makine 2 dakika işlem yapılmadığında otomatik olarak kapanacaktır, makineyi açmak için lütfen alttaki "anahtara" basın.

ENDO SONİC AKTİVATÖR KÖK KANAL İRİGATÖRÜ KABLOSUZ 120 ADET UÇ

  • Ürün Kodu: ENDO SONİC AKTİVATÖR KÖK KANAL İRİGATÖRÜ KABLOSUZ 120 ADET UÇ
  • Stok Durumu: 2

Etiketler: , ENDOSONİC, AKTİVATÖR, KÖKKANALİRİGATÖRÜ, İRİGATÖR, KÖKKANAL, KANAL, DİŞ, DENTAL, DENT, DENTİST, DİŞHRKİMİ, ENDO